środa, 25 maja 2016

Akcja kulinarna "czerwiec miesiącem kwiatu bzu czarnego"

Witam. Już za kilka dni (01.06.2016) ruszy organizowana przeze mnie akcja "czerwiec miesiącem kwiatu bzu czarnego". Akcja będzie organizowana na Durszlak.pl oraz Zmiksowani.pl . Jest to pierwsza organizowana przeze mnie akcja, więc w razie jakichkolwiek problemów proszę Was o wyrozumiałość ;) Po zakończeniu akcji podsumowanie pojawi się na moim blogu. 
 Bez czarny jest rośliną o właściwościach zdrowotnych. Kwitnie w czerwcu, ta akcja jest więc wspaniałą okazją na zebranie bardzo sezonowych i zdrowych propozycji z wykorzystaniem kwiatu bzu. Poniżej znajdziecie banerki, więc jeśli chcecie wziąć udział w akcji, bardzo Was proszę u ich wklejenie na swoich blogach.


Czerwiec miesiącem kwiatu bzu czarnego
Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.

 Czerwiec miesiącem kwiatu bzu czarnego

Czerwiec miesiącem kwiatu bzu czarnego

Zapraszam do wspólnej zabawy :)

4 komentarze:

 1. Pomysłowa akcja, jeszcze nigdy nie wykorzystywałam bzu czarnego do potraw. Sama chętnie bym uczestniczyła, ale mam na blogu tylko jeden przepis i durszlak nie przyjmie takiego słabeusza ;) Mam nadzieję , że przepisów zgromadzi się dużo, jestem ciekawa gdzie można wykorzystać tę roślinę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, o ile masz konto na durszlaku lub mikserze, nie powinno być kłopotów ze względu na ilość przepisów, które opublikowałaś do tej pory. tak więc zapraszam do udziału :) Bez czarny używany jest głównie do napojów- nalewki, syropy, lemoniady ale liczę na pomysłowość blogowiczów i być może zaskoczą nas jeszcze czymś innym. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Mój blog nie jest kulinarny stąd moje wątpliwości. Najpierw zabiorę się za szukanie bzu czarnego, potem pogłówkuję :)

   Usuń
  3. Wielu ludzi, którzy są na durszlaku lub mikserze prowadzi blogi nie tylko o gotowaniu ale i o podróżach, przeczytanych książkach, życiu rodzinnym itp. dlatego nie krępuj się i załóż konto :)

   Usuń